Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen isimden Ersoy Dede’ye çok sert sözler

Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, TRT Ana Haber spikeri Ersoy Dede’yi Peker ve adamlarına yapılan operasyon sonrası tavrı nedeniyle ağır ifadeler kullanarak uyardı. 

Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, TRT Ana Haber spikeri Ersoy Dede’yi Peker ve adamlarına yapılan operasyon sonrası tavrı nedeniyle ağır ifadeler kullanarak uyardı.

TRT Ana Haber spikeri Ersoy Dede’nin, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e yapılan operasyon haberini sunması sonrası Peker’le ilgili geçmişteki övgü dolu sözleri ve paylaşımları yeniden gündem olmuştu. 

Ersoy Dede ve Toygun Atilla arasında ‘Sedat Peker’ polemiği

Gazeteci Toygun Atilla’nın Dede’nin yaklaşık bir sene önce Twitter hesabından “Hainlere karşı millet olarak verdiğimiz savaş sürecinde unutulmayacak mücadele sahiplerinden biri de iş adamı Sedat Peker” şeklindeki tweet’lerini hatırlatarak başlattığı tartışmaya Peker cephesinden bir isim de dahil oldu.

Bir dönem “Bilgi güvenliği ve sosyal medya uzmanı” unvanıyla televizyonlara çıkan ve Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, Ersoy Dede’nin Toygun Atilla ile polemiğini Twitter hesabından alıntılayıp Dede’ye yönelik ağır ifadeler kullandı.

Ersoy Dede’yi zora sokacak Sedat Peker tweetleri ortaya çıktı!

Ersoy Dede’ye “Sen gerçekten vefasız ve şeref yoksunu bir insansın. Ayrıca güzel günlerde birlikteyken bugünler de kıvıran ve vefayı unutan bir zavallısın” diye seslenen Olur,  Dede’yi “Sn. Sedat PEKER’in şerefli adını o lağım ağzına bir daha sakın alma.” diye uyardı.

  • Kaynak: Gerçek Gündem
- Reklam-
- Reklam-

Kaçırmayın

İzmir açıklarında 28 düzensiz göçmen kurtarıldı

İzmir’in Menderes ilçesi açıklarında, Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen 2 can salı içerisindeki 28 düzensiz göçmen, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerince kurtarıldı.Sahil Güvenlik...
- Reklam-

Çin’den Kırgızistan’a yaklaşık 1 milyon doz Covid-19 aşısı yardımı

Çin’de hükümet, Kırgızistan’ın sosyoekonomik kalkınmasını desteklemek için ülkeye 650 milyon yuan (yaklaşık 100 milyon ABD doları) tahsis etmeye ve yaklaşık 1 milyon doz Covid-19...

Koronalı genç kadından ilginç ’ceza’ tepkisi: “İsterseniz 10 bin lira yazın”

Kırıkkale’de Covid-19 PCR testi pozitif olan genç bir kadın, arkadaşlarıyla birlikte caddede dolaşırken polise yakalandı. Genç kadın, karantina kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle de uygulanan...

Eve giren hırsız önce kafasını kapıya vurdu sonra da bıçakladı

Bursa’da gece saatlerinde yaşanan olayda evde tek başına olan ve kocasını bekleyen Necibiye B. (42) evine giren hırsız tarafından kafasının kapıya vurmasının ardından bıçaklandı....