ET5 dijital varlığınız olacak

8 yıl 150 bin km batarya garantisi ile satışa çıkan yüzde 100 elektrikli SKYWELL ET5, şimdi de sınırlı sayıda olmak kaydıyla NFT olarak satışa çıkarılıyor.
SKYWELL’in yüzde yüz elektrikli modeli ET5’i Türkiye’de satışa sunmaya başlayan Ulu Motor, henüz araçlar ülkemiz topraklarına basmadan yakaladığı ön satış başarısıyla adından söz ettirmeyi başardı. Şimdi ise bu grafiğini NFT teknolojisi ile taçlandırıyor.
Konuyla ilgili konuşan SKYWELL Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş, “Bizim hedefimiz müşterilerimizin A’dan Z’ye bir hizmet ile mükemmelliği yaşamaları. Evde servis hizmetimiz ile Türkiye’de ilk kez bu denli uzun sunulan, 8 yıl 150 bin km batarya garantimiz ve mobil aplikasyon sistemimizle bunu ortaya koyuyoruz. Henüz yeni yeni büyümeye başlayan NFT’yi araçlarımıza entegre ederek sınırlı sayıda aracımızı ‘özel’ ve ‘tek’ hale getiriyoruz” dedi.

Aracınız koleksiyon parçası olacak
SKYWELL modellerini alan müşterilerin kendilerine özel bir araç aldıklarından emin olacaklarını vurgulayan Ulubaş, “Hiçbir NFT birbirine benzemez ve bu benzersizlik onlara değer veriyor. NFT tıpkı insanların parmak izi gibi, her biri kendine has, kendine özel ve dünya üzerinde tek. Bu da NFT olarak satışa sunulan özel SKYWELL modellerinin her birini has bir koleksiyon parçası haline getiriyor” şeklinde konuştu.